Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„K tomu, aby človek v živote uspel, mu Boh poskytol dva prostriedky, vzdelanie a fyzickú aktivitu. Nie oddelene, jeden pre dušu a druhý pre telo, ale aby boli oba spolu. S týmito dvoma prostriedkami, môže človek dosiahnuť dokonalosť“
Plato

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Prezident USA sa podrobil zdravotnej prehliadke, podľa lekára je jeho stav výborný

Zdroj Webnoviny🕔11:52, 13. január 2018

Prezident USA sa podrobil zdravotnej prehliadke, podľa lekára je jeho stav výborný


WASHINGTON 13. januára (WebNoviny.sk) — Zdravotný stav amerického prezidenta Donalda Trumpa je "výborný".

Uviedol to jeho lekár Ronny Jackson po tom, čo sa Trump podrobil prvej zdravotnej prehliadke od svojho nástupu do Bieleho domu.

Odporúčame:
Donald Trump reaguje na kontroverznú knihu o jeho osobe, chce sprísniť zákony o ohováraní

Absolvoval ju v piatok vo vojenskej nemocnici Waltera Reeda v Bethesde v štáte Maryland. Vyšetrenie trvalo približne tri hodiny. O detailoch by mal Jackson podrobnejšie informovať v utorok.

Prezident lekársku prehliadku podstúpil po tom, čo sa v nedávno zverejnenej knihe o jeho osobe objavili tvrdenia, že nie je mentálne spôsobilý vykonávať svoju funkciu.Viac k témam: Donald Trump, USA
Zdroj: Webnoviny.sk - Prezident USA sa podrobil zdravotnej prehliadke, podľa lekára je jeho stav výborný © SITA Všetky práva vyhradené.
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.