Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Začnite každú aktivitu bez myšlienky na možnosť zlyhania. Sústreďte sa na vaše prednosti miesto slabostí, na vaše schopnosti miesto vašich problémov. “
Paul J. Meyer

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Donald Trump reaguje na kontroverznú knihu o jeho osobe, chce sprísniť zákony o ohováraní

Zdroj Webnoviny🕔10:20, 11. január 2018

Donald Trump reaguje na kontroverznú knihu o jeho osobe, chce sprísniť zákony o ohováraní


WASHINGTON 11. januára (WebNoviny.sk) - Americký prezident Donald Trump chce v reakcii na nedávno vydanú kontroverznú knihu o jeho osobe sprísniť zákony o ohováraní. Šéf Bieleho domu to oznámil v stredu na zasadnutí vlády.

Kniha Fire and Fury: Inside the Trump White House (Oheň a hnev: Vo vnútri Trumpovho Bieleho domu) od novinára Michaela Wolffa vyvolala v Spojených štátoch veľkú pozornosť a Trumpovi právnici sa pokúsili jej distribúciu zastaviť.

Kniha vykresľuje prezidenta v nelichotivom svetle. Trump preto v tejto súvislosti vyhlásil, že súčasné zákony o ohováraní sú "pretvárkou a hanbou" a jeho vláda sa nimi bude veľmi intenzívne zaoberať.

Odporúčame:
Trump opäť reagoval na kontroverznú knihu, na Twitteri sa chválil svojou inteligenciou

Ľudia by podľa jeho názoru nemali mať právo šíriť klamstvá a následne sa "smiať, ako im peniaze tečú na bankové konto". "Myslím, že to, čo chcú Američania vidieť, je spravodlivosť," zdôraznil. Kniha vykresľuje Trumpa ako nevyrovnanú osobu neschopnú vládnuť. Prezident označil dielo za nepravdivý odpad.Viac k témam: Donald Trump, kniha, ohováranie, USA
Zdroj: Webnoviny.sk - Donald Trump reaguje na kontroverznú knihu o jeho osobe, chce sprísniť zákony o ohováraní © SITA Všetky práva vyhradené.
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.