Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Minul som viac ako 9000 krát v mojej kariére. Prehral som skoro 300 hier. 26 krát mi verili, že dám rozhodujúcu strelu a minul som. Zlyhal som veľakrát vo svojom živote a to je dôvod môjho úspechu“
Michael Jordan

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Pilot vraj dal kopilotke počas hádky facku, letecká spoločnosť zamestnancov prepustila

Zdroj Webnoviny🕔 9:58, 11. január 2018

Pilot vraj dal kopilotke počas hádky facku, letecká spoločnosť zamestnancov prepustila


NAÍ DILLÍ 11. januára (WebNoviny.sk) - Indická letecká spoločnosť prepustila pilotov, ktorí sa počas letu na Nový rok pohádali a ich škriepka sa skončila fackou.

Jet Airways to oznámila v utorok prostredníctvom stanoviska, ktoré vydala po prešetrení prípadu. Spoločnosť uviedla, že s oboma zamestnancami s okamžitou platnosťou ukončila pracovný pomer, ďalšie detaily ale neposkytla.

Odporúčame:
Lietadlo z Krakova núdzovo pristálo vo Varšave

Podľa indických médií sa pilot a kopilotka počas letu z Bombaja do Londýna pohádali. Muž dal údajne kolegyni facku a ona s plačom vyšla z kokpitu, pričom sa doň istý čas odmietala vrátiť.

V lietadle, ktoré bez ďalších problémov pristálo v cieľovej destinácii, sa nachádzalo 324 pasažierov a 14 členov posádky.Viac k témam: facka, India, lietadlo, pilot
Zdroj: Webnoviny.sk - Pilot vraj dal kopilotke počas hádky facku, letecká spoločnosť zamestnancov prepustila © SITA Všetky práva vyhradené.
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.